Vinaři

Georgios Ilias

Rodinné vinařství zaměřené na výrobu bio vín, která jsou vyráběna téměř výlučně z vlastních hroznů vypěstovaných na svazích pálavských kopců.

ing. Pavel Krška - Palavia Vinum

Vinařství se zaměřuje na výrobu špičkových láhvových odrůdových vín z vinic úpatí vápencových skal v chráněné krajinné oblasti a biosferické rezervaci Pálava.

Vinařství Jan Garčic

Vinařství Garčic založené v roce 2006 navazuje na téměř padesátiletou tradici pěstování révy vinné a výrobu vína rodiny Chramostových.

Vinařství Jiří Šilinek

Vína vyráběná v maximální kvalitě, která lze v našich zeměpisných a půdních podmínkách vyrobit. Dosaženo je toho pomocí moderní metody a technologie výroby vín.

Vinařství Reisten, s.r.o.

Vinařství Reisten sídlí v tradiční vinařské obci Pavlov, která je přímo pod hlavním svahem Pálavských vrchů a zříceniny Dívčí hrad.

Vilém Topolanský - Vinařství Topolanských

Malé rodinné vinařství pokračují v rodinné tradici pěstování vinné révy a výroby vína v Pavlově.

Vinařství Pod Pálavou - Jaroslav Gracl

Počátek Vinařství Pod Pálavou je v roce 2013 kdy jsem se rozhodl znovu oživit tradici vinařství v naší rodině a začít využívat kvalitu našich vinic v Pavlově na úpatí Pálavy.

Vinařství Mikulský

Rodinné vinařství pod Pálavou. Založeno v roce 2003, filozofií je vyjít zákazníkovi vstříc a směřovat výrobu dle jeho požadavků.

Vinařství Milan Zatloukal

Naše vinařství se nachází v obci Pavlov, která leží na východních svazích Pálavy pod hradem Děvičky a pod kopcem Děvín. Pavlovské vinice se šplhají až do výšky 350 m. n. m.

Vinařství Vladimír Foltýn

Vinařství Foltýn je malé rodinné vinařství s dlouholetou tradicí v pěstování a výrobě moravských vín. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generací.

Vinařství Roman Antoš

Historie našeho sklepa v Pavlově sahá hluboko do 17. století. Historie a tradice pěstování a výroby vína v naší rodině sice tak dlouhá není (i když kdo ví…), ale i tak už představuji třetí generaci, která se výrobě lahodného moku v malebné vesnici na úpatí Pavlovských kopců věnuje.

Copyright 2018 © VINAŘI PAVLOV, z.s., spolek vinařů v Pavlově

Vytvořila kreativní agentura GRAWEB