[PŘIPRAVUJEME. UPOZORNĚNÍ: PŘESNÝ PRŮBĚH AKCE BUDE ZÁVISET NA AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍCH VLÁDY V SOUVISLOSTI S EPIDEMIÍ COVID-19!!!] Tradiční „Den otevřených sklepů“ připravují jihomoravští vinaři z vinařského spolku VINITORES PALAVIENSIS v Pavlově u Mikulova poslední listopadovou sobotu 28. 11. 2020.

Od 11.00 do 18.00 hod. bude otevřeno 15 pavlovských sklepů.

V prodejním centru akce – v kulturním domě na ulici Klentnická - si návštěvníci zakoupí vstupenku, obdrží skleničku a mapku sklepů. Vstupenka obsahuje degustační sklenku, volnou ochutnávku ve sklepích, učastnících se akce a vouchery na odběr vína. V každém sklepě bude pro návštěvníky připraveno k ochutnávce cca 8 vzorků vín. Budete mít možnost nejen ochutnat kvalitní pálavská vína, ale prohlédnout si prostředí pavlovských vinných sklepů a seznámit se s pavlovskými vinaři.

Vstupenky se budou prodávat v prodejním centru akce - v Kulturním domě v Pavlově, (ve středu obce na křižovatce ulic Klentnická a Lužní).

Prodej vstupenek bude probíhat v sobotu od 10.00 do 17.00 hod.

V pátek (27.11.2020) od 19.00 do 20.00 bude na témže místě předprodej vstupenek (vč. skleničky, katalogu, identifikační pásky atd.) - nabídka platí zejm. pro ubytované v Pavlově, kteří si mohou v pátek večer v klidu zakoupit vstupenku a v sobotu ráno již nemusí na registrační místo a mohou jít přímo do sklepů.

Cena vstupenky: 800 Kč obsahuje:

- poukázky na odběr vín ve sklepích, účastnících se akce, za 500 Kč (5 x 100 Kč)
- ochutnávku vín ve sklepích
- degustační skleničku, katalog, tužku, tašku

UPOZORNĚNÍ - JEDNÁ SE O PŘEDBĚŽNOU VERZI ORGANIZACE. JE MOŽNÉ, ŽE ORGANIZAČNÍ ZAJIŠTĚNÍ BUDEME MĚNIT TAK, ABYCHOM SPLNILI AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKÉ PODMÍNKY. SLEDUJTE PROSÍM PRŮBĚŽNĚ TENTO WEB.